Świnka Peppa - Małe zwierzątko - NOWY ODCINEK 2016 - PL


Pobierz Świnka Peppa - Małe zwierzątko - NOWY ODCINEK 2016 - PL w jakości 320 kbps !!! - bez logowania - za darmo

Subskrybuj nasz kanał! KLIKNIJ!
Kliknij i ciesz się Świnką Peppą, Jeśli ci się podoba,
oglądaj Peppę w całości w swojej ulubionej stacji TV!

Peppa jest oczywiście świnką (świadczy o tym w końcu tytuł bajki), ma 5 lat i mieszka z rodzicami i młodszym, dwuletnim braciszkiem (zależnie od tłumaczenia nazywanym Jacek lub George). Świnka Peppa chętnie poznaje świat, uwielbia zabawy (szczególnie te w błocie), jest przyjacielska i bardzo wesoła. Jacek z kolei, jak to dwulatek, nie mówi za dużo (jego ulubionym słowem jest „dinozaur”) i boi się wszystkiego co nieznane. Pappa i George mieszkają w domu na wzgórzu razem z Mamą Świnką i Tatą Świnka. Tata jest grubiutki, uwielbia łakocie, w każdym temacie uważa się za eksperta, ale rzeczywistość zawsze weryfikuje jego prawdziwe umiejętności.
W rodzinie jest jeszcze Babcia i Dziadek oraz Wujek ze swoją rodziną. Oprócz rodzinki Świnek w bajce pojawiają się również inne: Owce, Króliki, Psy, Koty, Kucyki, Słonie i inne. Poszczególne dzieci z każdej z rodzin uczęszczają z Peppą do szkoły do jednej klasy. Co ciekawe imię każdego ucznia zaczyna się na taką samą literę jak angielskie określenie gatunku do którego on należy (Peppa Pig, Suzy Sheep, Zoe Zebra, Emily Elephant, Pedro Pony, Rebecca Rabbit, Candy Cat, Freddy Fox, etc.).

Serial podzielony jest na pięciominutowe odcinki. W każdym z nich Świnka Peppa przeżywa jakąś przygodę – z rodzicami/dziadkami lub w innymi uczniami w szkole. Są to bardzo proste sprawy, łatwe do zrozumienia już dla trzylatka, np. wyrzucanie śmieci, wycieczka samochodem, piknik, wizyta w muzeum lub w oceanarium. I w każdym odcinku widz dowiaduje się wielu pożytecznych rzeczy: że śmieci trzeba segregować, na wycieczkę zabrać mapę, a w muzeum są ciekawe eksponaty do obejrzenia.

Facebook