Looking4 - Doskonałego (Young Stars) (Oficjalny Teledysk)


Pobierz Looking4 - Doskonałego (Young Stars) (Oficjalny Teledysk) w jakości 320 kbps !!! - bez logowania - za darmo

Podczas zdjęć do klipu wszyscy nabawiliśmy się bólów brzucha od nadmiaru śmiechu. Cała ekipa zna się już na tyle dobrze, że żartów nie było końca. Dzięki temu -- praca to przyjemność ☺
W teledysku główną rolę gra piękna Ewelina z kontrowersyjnego programu tv -- Warsaw Shore Ekipa z Warszawy. Można tam ją będzie poznać z nieco innej strony, niż do tej pory. Błąka się ona po mieście i opuszczonych miejscach w poszukiwaniu czegoś doskonałego. Jak myślicie, znajdzie to czego szuka? Przekonajcie się sami!

Najnowszy singiel looking4 nosi tytuł „Doskonałego". Utwór ten został przygotowany specjalnie na Young Stars Festival. Chłopaki włożyli w to ogrom pracy, dlatego już nie mogą się doczekać kwietnia, kiedy to po raz pierwszy zaprezentują swój nowy singiel na żywo! Dodatkowo szykują kilka niespodzianek zarówno dla swoich fanów, jak i dla fanów One Direction.
Looking4 w piosence opowiadają o walce myśli. O tym, jak w dzisiejszych czasach łatwo jest zatracić się w pogoni za przyziemnymi, materialnymi dobrami. Nie liczy się być, liczy się mieć. Podstawowe wartości i uczucia takie jak: miłość, przyjaźń, wierność , szczerość czy oddanie - odchodzą w zapomnienie. Dlatego tym ważniejsza jest świadomość, że jest ktoś, kto nas szczerze kocha, wspiera i jest bezinteresowny. Jedna osoba jest w stanie odmienić życie, przykryć swoją obecnością wszystkie cienie świata, które czasem nas przytłaczają. A co ta osoba w sobie ma. Czy jest to właśnie coś doskonałego?

Kup bilet na Young Stars Festival: http://www.ebilet.pl/bilety.php?id=82789

Zapraszamy na FB Artysty: http://www.facebook.com/Looking4PL

Piosenka dostępna:
iTunes: http://bit.ly/1fBRpgO
Muzodajnia: http://bit.ly/1mQ0IxP
Empik.com: http://bit.ly/1dT3zwv
Spotify: http://bit.ly/1g4m1Th
Deezer: http://bit.ly/1hXLIqZ
T-mobile: http://bit.ly/NMCF2I
Play The Music: http://bit.ly/1hFya4B
Nokia Mix Radio: http://bit.ly/1eVpm62

http://bit.ly/1auzDWS - Subskrybuj kanał YouTube wytwórni My Music - No.1 in Poland

Facebook